Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Můj saab
Krádež SAAB 900 T16 S US verze v Praze Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Čtvrtek, 03 listopad 2011

saabnazimcch_m.jpg2. 11. 2011 byl odcizen SAAB 900 T16 S (US verze) v Praze-Petrovice, Kurčatovova 321. Antracitová barva, zlatá kola - zimní pneu. Dle kamer zloději odjeli v 18:40, měl přesně 10l benzínu v nádrži. SPZ 2AC2360. Kdyby jste ho viděli, tak volejte 158 nebo 603893875. V současné době je vůz bez nápisu TURBO na kapotě. Aktuální foto je na Saab - fórum / SAAB / Různé problémy a dotazy / Krádež C900 dnes 2.11. Praha 10 - Petrovice.

 

Aktualizováno ( Neděle, 06 listopad 2011 )
Celý článek...
 
SAAB 9000 Aero :: Donarus Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Neděle, 19 září 2010
SAM_0031.jpgŽil, byl a přebýval v Praze jeden mladý středoškolák. Někdy ho tatínek brával do práce, kde si klučina občas také přivydělal nějakou tu kačenku do kačenkárny. A protože tatínek neměl řidičák a na koni také neuměl, jezdili pražskou integrálovou dopravou :) Takto to fungovalo po dlouhá léta, až se zdánlivě neškodný tatínkův kolega - černokněžník s cejchem devadesátého pátého klanu kouzelníků rodu tajemného názvu SvAeAktiBag - usmyslel, že je příhodný okamžik nasadit temnou magii, jež se již celé věky věků stará o zajištění klanových pokračovatelů. V nestřeženém okamžiku zahrál na city písničkou doprovázenou brumlavou tóninou několikaset brutálně se řehtajících koní. Zhypnotizováni tajemným pfffpsssssskkkajícím zvukem a přikováni nezměrnou silou ke koženým totemům, sledujíc podivný úsměv na černokněžníkově tváři, řítili jsme se ulicemi města Prahy v podivném stroji, němž ani precizní černokněžníkovo iluzionistické kouzlo nedokázalo zamaskovat leteckou podstatu, a sledovali vykulené oči kolemjdoucích - nechápajících civilistů. Když černokněžník zastavil, jeho úsměv ne a ne zmizet z tváře... Proč? To jsem nechápal následujících bezmála 10 let, než jsem byl sám sweden a pochopil, že nešlo o černokněžníka, ale hodného čaroděje dobroděje s čistými úmysly :-)
Aktualizováno ( Neděle, 26 září 2010 )
Celý článek...
 
SAAB 9-5 SE :: Braňo Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Úterý, 13 říjen 2009
P1130899.jpgMůže rozdíl mezi klávesnicí počítače, propiskou a poctivým kaligrafickým perem změnit obsah toho, co píšete ? Jistěže ano ! Své by o tom mohl vyprávět Vítězslav Nezval, který si na psaní Edisona pořídil psací stroj. Básnická fascinace tak neforemným kusem železa jakožto symbolem nezadržitelného vpádu špičkové techniky do každodenního života obyčejných lidí už dnes může vypadat legračně, ale právě tím, že nechal železo vstoupit do své tvorby, prokázal Nezval jednu důležitou schopnost, kterou v literárních encyklopediích nenajdete - schopnost stát se Saabistou. Že 9-5 není auto pro každého, o tom jsme už v novinách četli mockrát. Méně už, že jistá krevní skupina řidičů s 9-5 naopak dokonale splyne a její seversky klidný pohled na svět přijme za svůj. A zdaleka neplatí, že musíte být relaxovaní pohodáři už předem.
Aktualizováno ( Středa, 14 říjen 2009 )
Celý článek...
 
SAAB 9-3 cabrio :: Denis Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Sobota, 05 září 2009
saab_9-3_cabrio_denis_06.jpgDenisův příběh o jeho Saabu: Tento SAAB 9-3 Convertible je mým prvním SAABem. Chtěl jsem si pořídit prostě nějaké cabrio a poohlížel jsem se po všem možném – Alfa Romeo, Peugeot, Volvo atd. Při tom jsem záměrně vynechával v národě populární německé značky pro jejich zajetost a všudypřítomnost. SAAB mě tehdy ještě ani nenapadl, ale čistě náhodou mně jeden známý ( bývalý majitel Mazdy MX5 ) doporučil, abych si svoje první cabrio hledal právě mezi SAABy. Jako hlavní důvody uvedl že je to velice solidní a vyvážený kus kabrioletu, vhodný jak na krasojízdu, tak i pro cestování na delší vzdálenosti, velmi prostorný, stylový, charismatický a zároveň i za dobrou cenu. Takže SAAB mně byl vlastně doporučen majitelem jiné značky:-) Dodnes tomu známému děkuji za dobrý nápad. Ani zdaleka jsem netušil, co všechno získám koupí SAABa! :-)
Aktualizováno ( Sobota, 05 září 2009 )
Celý článek...
 
Saab 900 cabrio :: Chcita Tisk E-mail
Můj Saab
Vložil deff   
Pondělí, 08 prosinec 2008
P1110608Konečně jsem se dokopal dodělat prezentaci pěkného cabria 900NG, které jsem fotil současně na pískovně s Jirkovo modrou 9-3. Chcita, majitel vozu, naše focení zpestřil svým RC modelem, které nenechalo bez ohlédnutí žádného kolemjdoucího. Dokonce se k nám přimotali "profesionální" redaktoři z časopisu Auto 7? (už ani nevím), kteří si na pískovně fotili jakési SUV (už také nevím co to bylo za přibližovadlo, mám docela okno :) ) Chcita si svého sobíka dotáhl ze "špagetova". Je to takový klasický saabista, co neřeší výkon nebo jiné technické vychytávky, ale 100% si vychutnává na plné pecky své cabrio :) Při jízdě neustále banán na tváři a těžkou pohodičku... nemám co dodat ;)
Aktualizováno ( Pátek, 24 červenec 2009 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 40

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály