Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Akce a srazy
Kooperativa pro saabisty Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil Tino   
Neděle, 10 únor 2013

banner-saab-koop.jpg 

Protože jsem změnil svoji profesní orientaci a začal pracovat v Kooperativě, začal jsem sbírat tipy a triky praktiků. Chtěl bych zde publikovat pár poznatků, jak zefektivnit povinné ručení a havarijní pojištění, tj. snížit náklady a zvýšit případné plnění škody. Budu to uvádět z hlediska Kooperativy, u dalších pojišťoven to může být odlišné.

Aktualizováno ( Neděle, 10 únor 2013 )
Celý článek...
 
Saab Session Slovakia 2012 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Pondělí, 10 září 2012

Saab_session_Slovakia_2012.jpgVážení fanúšikovia značky SAAB!
Z iniciatívy našich priateľov, ktorí neváhajú  vycestovať za SAAB dobrodružstvami za hranice Slovenska vznikla myšlienka, zorganizovať stretnutie, ktoré by zľahka prekračovalo národný rámec. V žiadnom prípade nejde o tradičný medzinárodný zraz SAAB klubov, skôr o komornejšie stretnutie s priateľmi zo zahraničia. Akciu sme nazvali SAAB SESSION SLOVAKIA s nesmelým želaním, že sa z nej stane regulérne sa opakujúci event. Voľba miesta konania prvého ročníka padla na Malú Fatru. Nielen kvôli jej nádherným scenériám, ale aj z ústretovosti k našim poľským kolegom. Program je skutočne zaujímavý a preto dúfame, že mnohí z Vás si víkend v polovici októbra označia v svojich kalendároch veľkým nápisom SAAB.

 

Aktualizováno ( Pondělí, 10 září 2012 )
Celý článek...
 
Cesta do země zaslíbené – Švédsko 2012 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Úterý, 10 červenec 2012

flag_svedsko.jpgAsi zbude zase na mě, nějaké to shrnutí naší menší výpravy do Trollhättanu :) Takže bych to shrnul popořádku do pár vět, ať vás případně slohovým cvičením moc netrápím. Pro někoho to může být stručný návod, jak se do Švédska podívat. Začátek naší cesty začínal ve čtvrtek brzy ráno kolem 2 hodiny z pražské výpadovky dálnice D8 směrem na Ústí nad Labem. Svižný přejezd státní hranice do Německa nám trochu zbrzdila posádka v Saabu 9-5, který baští palivo lihové E85, páč sehnat tento „destilát“ v severních Čechách není úplně optimální. Po úspěšném natankování se jelo směrem na Drážďany, okolo Berlína a E28 na Neubrandengurg. Celá cesta po dálnici, kde ze 70% bylo vždy nějaké omezení rychlosti (110-130 km/h) a někde se brzdilo kvůli výstavbě/obnově německých silnic. Na severu Německa v Suderholzu se pak stočila cesta směrem na Sassnitz, kde od Stralsundenu jsou již návěsti na trajektovou dopravu přístavu Sassnitz.

Aktualizováno ( Úterý, 10 červenec 2012 )
Celý článek...
 
Sobí LIPNO 2012 :: aktivní víkend se saabisty Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Středa, 04 červenec 2012
sobi lipno 2012 banner.jpg
Ohlašuji 5. ročník víkendového Saab srazu – Lipno, Černá v Pošumaví 2012. Jedná se o již zažitou víkendovou akci u Lipenské přehrady na Šumavě, kde již máme vyzkoušený autokemp, který funguje jak má a kde nikoho nepřekvapí nájez Vikingů :-) Malebné okolí nabízí nespočet aktivit, výletů, kulturních i gastronomických zážitků, které jsou umocněné slušným zázemím v autokempu s nonstop pípou a sudy výborného piva Březňák od našeho oblíbeného kolegy Dr.L. Program není pevně daný (mění se dle situace a počasí) a není ani povinný. Pokud máte zájem podívat se saabí komunitou na jednu z největších vodních přehrad a zažít nevšední víkend, bližší informace najdete zde v článku...
Aktualizováno ( Čtvrtek, 02 srpen 2012 )
Celý článek...
 
SAAB AIRGUN SHOTING competition 2012 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Neděle, 10 červen 2012
banner_2012.jpgDovolujeme si Vás pozvat na letní posezení v Rakovníku se saabisty s možností si zasoutěžit v amatérské střelbě ze vzduchových zbraní. Jedná se o poklidné společné setkání, kde si pod dohledem instruktorů můžete zastřílet na pevný terč z 10/20 metrů. Akce probíhá ve městě Rakovník a to v sobotu 23.6.2011 od 10 hodin. Nutná registrace zájemců, napište se sem do komentáře nebo na email:  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Aktualizováno ( Neděle, 10 červen 2012 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 144

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály