Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Akce a srazy
GREEN HELL 2011: Saab Racing Day Nordschleife Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Sobota, 25 červen 2011

green hell 2011 banner.jpg

Připravuji s Romanem Šolcem menší Saab sraz v Německu na nejslavnější dráze Nordschleife na Nürburgringu. 20.8 km, 174 zatáček, až 16% sklon trati, minimální únikové zóny, proměnlivé počasí - to je Zelené peklo. Pro sportovněji založené řidiče, je zde možnost si naplno vychutnat svůj vůz bez omezení na uzavřeném okruhu, který skýtá mnoho technicky náročných pasáží a který využívají snad všechny automobilky pro testy ohněm, kde se ukáže, jak zdatné a funkční nové vozy vyrobili. Akci připravujeme na termín 6-7. srpna 2011 (sobota – neděle). Akci nechceme vyhradit pouze pro saabisty, je jedno jestli se k nám přidá někdo i s vozem jiné značky. Neřešíme ani s jakým Saabem přijedete (diesel, benzín). Cílem akce je zažít fantastickou trať Nordschleife a ne se zabít na Ringu. Na Nordschleife jezdí i prďítka ve stylu VW Polo, Škoda Octavia, takže váš případný diesel nebo LPT se zde úplně ztratí. :) Zatím zjišťujeme veškeré možnosti pro nejpohodlnější využití Nürburgringu a přístupu na dráhu. Akce je spíš víkendová, jelikož k větší vzdálenosti je potřeba se prospat na zpáteční cestu. Takže se počítá s noclehem v nějakém místním penzionu ze soboty na neděli. Ve stejný víkend se jedou na novém okruhu Nürburgringu i závody DTM (German Touring Car Masters), takže s největší pravděpodobností se půjdeme kouknout na velmi ostrá závodní auta v akci.

Aktualizováno ( Pondělí, 27 červen 2011 )
Celý článek...
 
Sobí LIPNO 2011 :: aktivní víkend se saabisty Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Neděle, 19 červen 2011

sobi lipno 2011 banner.jpg

UPGRADE Ohlašuji 4. ročník víkendového Saab srazu – Lipno, Černá v Pošumaví 2011. Jedná se o již zažitou víkendovou akci u Lipenské přehrady na Šumavě, kde již máme vyzkoušený autokemp, který funguje jak má a už jsou na příjezd větší motorizované skupiny zvyklí. Malebné okolí nabízí nespočet aktivit, výletů, kulturních i gastronomických zážitků, které jsou umocněné slušným zázemím v autokempu s nonstop pípou a sudy výborného piva Březňák. Program není pevně daný (mění se dle situace a počasí) a není ani povinný. Pokud máte zájem podívat se saabí komunitou na jednu z největších vodních přehrad a zažít nevšední víkend, bližší informace najdete zde v článku...

Aktualizováno ( Neděle, 31 červenec 2011 )
Celý článek...
 
SAABINFO ZNAK :: plastické samolepky 2011 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Čtvrtek, 09 červen 2011

znak_3d_final_blackVážení přátelé, po neustálých dotazech "kdy budou další samolepky znaku SAABINFO", mohu oznámit, že bych měl zítra dostat zásilku vlakem s limitovanou edicí těchto samolepek. Takže neváhejte, objednávejte, kdo zaváhá - nežere :)) Kdo bude na akci Saab Drive, je to jasná volba nejrychlejšího doručení. Ostatní můžou objednávat, budu zasílat poštou.

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 09 červen 2011 )
Celý článek...
 
SAABEM v Safari: netradiční Saab sraz Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Středa, 01 červen 2011

banner_saabem_v_safari2011.jpg

Chtěl bych udělat průzkum, zda li by byl zájem o velmi netradiční Saab sraz ve Dvoře Králové a to přímo v místním Safari, které patří mezi nezajímavější přírodní "atrakce" v České republice. Osobně jsem byl v Safari před 2 lety, kde jsem si prošel přes den ZOO i Safari a pak jsem dal ještě noční projížďku, která byla naprosto úžasná. Myslím si, že by to mohlo být zajímavé setkání saabistů a zároveň "spanilá jízda" v přírodní rezervaci, kde se můžete téměř dotknout africké divočiny. Akci bych směřoval k datu 20. srpna 2011 - sobota. Jednalo by se o předsraz u brány Safari (ráno), kde bychom všichni pohromadě stylově Saabem pomalu projeli Safari a pak volný program v podobě posezení u společného obědu (vím kam zajít, kde je klid a dobře vaří), poté třeba návštěva ZOO. Je zde ještě možnost přespat v nedalekém hotýlku a vychutnat si noční Safari. Byla by to spíš jednodenní akce, ale pokud by byl velký zájem o noční Safari, není problém ohledně zajištění ubytování se skupinou, co by si chtěla užít Dvůr Králové i přes noc. Prosím o vaše komentáře, kdo by měl zájem. Piště zde v komentářích nebo založte na fóru téma Saabem v Safari, k dispozici jsem i na emailu (kontakty).

Aktualizováno ( Středa, 01 červen 2011 )
Celý článek...
 
SAAB DRIVE 2011 :: Saab sraz Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Pondělí, 30 květen 2011

banner_2011.jpg

ÚPRAVA TRASY 7.6.2011 Vážení přátelé, kolegové a příznivci automobilové značky SAAB, firma RS MOTORSPORT si Vás dovoluje pozvat v sobotu 11. 6. 2011 na Saab sraz ve formě půldenní spanilé jízdy s pohoštěním. Celý sraz je o pohodové jízdě v malebné přírodě ve Středních Čechách (Křivoklátsko). Program k celé akci je uveden níže (detaily ke srazu mohou být průběžně aktualizovány).

Aktualizováno ( Úterý, 07 červen 2011 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 144

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály