Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Akce a srazy
Suchomel auto: Saab sraz Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Středa, 10 srpen 2011

logo_Suchomel_Auto.pngVážení přátelé a saabisti,
Zdeněk Suchomel připravuje a dovoluje si Vás upozornit, na tradiční, již 24. Sraz vozů SAAB v Ústí nad Orlicí, V Lukách 1407, který se bude konat 17. 9. 2011 od 10.00 hod.

Těšíme se na Vaší návštěvu
S pozdravem Suchomel Zdeněk

 

Aktualizováno ( Středa, 10 srpen 2011 )
 
Saabí indiánské léto 2011 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Středa, 29 červen 2011
Majitelé a obdivovatelé značky Saab, jste srdečně zváni 2. ročník srazu v letním tábořišti Vochtánka u Potštejna
Pohodový víkend v indiánské vesničce pod zříceninou hradu Potštejn, setkání s indiány a ukázky jejich života, posezení u ohýnku s ostatními saabisty a saabistkami, spanilá jízda, grilované selátko, pivečko, kulturní vyžití, hry a soutěže pro nejmenší saabisčata. To vše v jednom víkendu v malebném prostředí a s příjemnými saabisty.
Aktualizováno ( Středa, 29 červen 2011 )
Celý článek...
 
GREEN HELL 2011: Saab Racing Day Nordschleife Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Sobota, 25 červen 2011

green hell 2011 banner.jpg

Připravuji s Romanem Šolcem menší Saab sraz v Německu na nejslavnější dráze Nordschleife na Nürburgringu. 20.8 km, 174 zatáček, až 16% sklon trati, minimální únikové zóny, proměnlivé počasí - to je Zelené peklo. Pro sportovněji založené řidiče, je zde možnost si naplno vychutnat svůj vůz bez omezení na uzavřeném okruhu, který skýtá mnoho technicky náročných pasáží a který využívají snad všechny automobilky pro testy ohněm, kde se ukáže, jak zdatné a funkční nové vozy vyrobili. Akci připravujeme na termín 6-7. srpna 2011 (sobota – neděle). Akci nechceme vyhradit pouze pro saabisty, je jedno jestli se k nám přidá někdo i s vozem jiné značky. Neřešíme ani s jakým Saabem přijedete (diesel, benzín). Cílem akce je zažít fantastickou trať Nordschleife a ne se zabít na Ringu. Na Nordschleife jezdí i prďítka ve stylu VW Polo, Škoda Octavia, takže váš případný diesel nebo LPT se zde úplně ztratí. :) Zatím zjišťujeme veškeré možnosti pro nejpohodlnější využití Nürburgringu a přístupu na dráhu. Akce je spíš víkendová, jelikož k větší vzdálenosti je potřeba se prospat na zpáteční cestu. Takže se počítá s noclehem v nějakém místním penzionu ze soboty na neděli. Ve stejný víkend se jedou na novém okruhu Nürburgringu i závody DTM (German Touring Car Masters), takže s největší pravděpodobností se půjdeme kouknout na velmi ostrá závodní auta v akci.

Aktualizováno ( Pondělí, 27 červen 2011 )
Celý článek...
 
Sobí LIPNO 2011 :: aktivní víkend se saabisty Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Neděle, 19 červen 2011

sobi lipno 2011 banner.jpg

UPGRADE Ohlašuji 4. ročník víkendového Saab srazu – Lipno, Černá v Pošumaví 2011. Jedná se o již zažitou víkendovou akci u Lipenské přehrady na Šumavě, kde již máme vyzkoušený autokemp, který funguje jak má a už jsou na příjezd větší motorizované skupiny zvyklí. Malebné okolí nabízí nespočet aktivit, výletů, kulturních i gastronomických zážitků, které jsou umocněné slušným zázemím v autokempu s nonstop pípou a sudy výborného piva Březňák. Program není pevně daný (mění se dle situace a počasí) a není ani povinný. Pokud máte zájem podívat se saabí komunitou na jednu z největších vodních přehrad a zažít nevšední víkend, bližší informace najdete zde v článku...

Aktualizováno ( Neděle, 31 červenec 2011 )
Celý článek...
 
SAABINFO ZNAK :: plastické samolepky 2011 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Čtvrtek, 09 červen 2011

znak_3d_final_blackVážení přátelé, po neustálých dotazech "kdy budou další samolepky znaku SAABINFO", mohu oznámit, že bych měl zítra dostat zásilku vlakem s limitovanou edicí těchto samolepek. Takže neváhejte, objednávejte, kdo zaváhá - nežere :)) Kdo bude na akci Saab Drive, je to jasná volba nejrychlejšího doručení. Ostatní můžou objednávat, budu zasílat poštou.

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 09 červen 2011 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 146

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály