Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Akce a srazy
Rallye CUP 2009 - Rokycany a se Saabem! Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Sobota, 10 říjen 2009
wmr rokycany.jpg
Saab na rallye… tedy přesněji na jízdě pravidelnosti.
Abych to tedy objasnil, protože mne už od malička zajímalo vše co se týkalo aut a zvláště pak automobilových závodů, brzy jsem se stal fanda rallye. Aby taky ne, když se nám vlastně za humny proháněly rallyové speciály na slavné Barumce a já kromě motoristických časopisů hltal třeba také knížku „Rallye – kniha o automobilových soutěžích“, kde jsem mimochodem poprvé zaregistroval jména jezdců jako Stig Blomquist, Per Eklund, Simo Lampinen nebo Erik Carlsson na báječných strojích Saab.
Do nedávné doby jsem jen z uctivé vzdálenosti přihlížel, ale před dvěma roky jsem se potkal s člověkem (Balů), který se po letech vrátil k rallye, byť čistě na amatérské úrovni a slovo dalo slovo a letošní sezónu jsme již jezdili spolu.
Aktualizováno ( Úterý, 17 listopad 2009 )
Celý článek...
 
Bavorský sobí slet II 2009 :: jak bylo Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Úterý, 29 září 2009

DSCF1020.JPGUPDATE 30.9.09 Tak máme za sebou poslední z nejteplejších podzimních víkendů, který jsme strávili společně se saabisty v Bavorsku. Rád bych se ohlédl za tímto Saab srazem, kde bych nezúčastněným prezentoval, že Saab sraz se dá užít i jinak a s fajn lidičkami. Ostatním zúčastněným alespoň připomenu mnoho legračních, adrenalinových, pivních a odpočinkových momentů. Velmi mě potěšila opravdu velká účast, jelikož jsme se nevešli ani do jednoho objektu hotelu najednou a tak jsme byli rozděleni do dvou objektů, což ale nakonec nebylo vůbec naškodu.

Předsraz proběhl trochu jinak, než bylo plánováno a to z důvodu dopravního kolapsu v Praze. Takže odlet pražské letky se trochu opozdil, abychom počkali na opozdilce. Ostatní velký opozdilci nás dohnali na dálnici D5, která byla poloprázdná a tak cesta až do Bavorska probíhala v poklidné spanilé jízdě sobí kolony :)

Aktualizováno ( Středa, 30 září 2009 )
Celý článek...
 
4. Jedovnický SAAB sraz :: 2009 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Pátek, 25 září 2009
Jedovnické srazy , dříve též známé pod označením "Moravský SAAB sraz", pořádá pan Leoš Svoboda z Vojkovic pro zákazníky svého servisu SAAB a všechny ostatní příznivce značky.
První ročník byl odstartován v roce 2006 a nejen díky fotogenickému přístavišti rybníka Olšovec a nádherné krajině Moravského krasu se stal velmi vítanou a dlouho postrádanou náhradou uhynulých srazů v Novém Městě na Moravě.
Aktualizováno ( Pátek, 25 září 2009 )
Celý článek...
 
SAAB sraz v Prunéřově :: 2009 Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Úterý, 25 srpen 2009
Dne 5. září 2009 vás zve SPA na XII. sraz vozů Saab v Prunéřově. Zahájení akce v 11:00 hodin v areálu SPA. Nápní dne bude spanilá jízda, na to navazující aktivní odpoledne v přírodě a nakonec vyhlášení výtězů na zámku v Krásném Dvoře.
Aktualizováno ( Úterý, 25 srpen 2009 )
Celý článek...
 
Tuning party 5. :: Saab Open Action Tisk E-mail
Akce a srazy
Vložil deff   
Úterý, 11 srpen 2009
soa.jpgJe zde další ročník Tuning party, kde se sjíždí i vozy Saab, aby jejich majitelé porovnali své dovednosti např. při sprint slalomu. Tuning party se koná tradičně na letišti v Krásnu - Karlovarský kraj. Nebudou chybět doprovodné akce. TP se koná 28-29. srpna 2009. Bližší info plakát níže:
Aktualizováno ( Sobota, 22 srpen 2009 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 146

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály