Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Home arrow Technický koutek arrow SaabTuning.cz - nové ceny pro rok 2010
SaabTuning.cz - nové ceny pro rok 2010 Tisk E-mail
Vložil deff   
Sobota, 06 únor 2010
04_caliper_group.jpgPo poměrně dlouhé době došlo opět k výrazné aktualizaci Katalogu dílů na vozy Saab. Od této doby budou nově přidávané díly uváděny též v sekci aktuality, aby byla větší přehlednost o nových produktech.
Vzhledem k tomu, že hlavní dodavatel dílů zprovoznil nově e-shop (www.skandix.de ) museli jsme přizpůsobit ceny danému systému a došlo proto ke kompletnímu přecenění téměř všech nabízených dílů, ve většině případů ač možná nečekaně směrem dolů, mnohdy i poměrně výrazně. Zdražení některých dílů koresponduje se zvýšenými nákupními cenami u dodavatelů. V případě, že nenajdete požadovaný díl, obratem zjistíme dle popisu jeho dostupnost a cenu, to platí také pro všechny originální díly, které na saabtuning.cz nejsou uvedené. Samozřejmě i nadále platí cenové akce uvedené ve Formuláři a nesmím zapomenout na nepřetržitou akci: N a j d ě t e  s i  l e p š í  c e n u ! což je pro mnohé z Vás zajímavá a využívaná služba. WWW.SAABTUNING.CZ
Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Neděle, 07 únor 2010 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály