Skip to content

SAABINFO.NET - Unofficial Czech Saab Web Site

Saab Nespresso Lifestyle Concept car Tisk E-mail
Vložil deff   
Neděle, 08 únor 2015
saab-nespresso-car-concept1.jpg
 
Eric Leong, študent priemyselného dizajnu, o ktorom ste prvýkrát mohli počuť v súvislosti so štúdiou Toyoty Prius 2015, si teraz zobral na mušku dve známe značky: švédsky Saab a švajčiarske Nestlé.
Saab Nespresso je výsledkom jeho práce na tému „využitie úspechu neautomobilovej značky v dizajne automobilu“. Po starostlivom bádaní sa Eric rozhodol, že jeho inšpiráciou bude Nespresso.

Nespresso je výborný „lajfstajlový“ produkt, ktorý prináša pohodu kaviarní do našich domovov. Môžeme si vychutnať šálku fantastického espressa bez nutnosti chodenia do kaviarne (o čom by sa teda dalo polemizovať, pozn.prekl.). Saab Nespresso kombinuje originálny dizajn automobilov Saab, krásu karosérie kupé a praktickosť karosérie pick-up. Bol navrhnutý s dvomi malými zadnými dverami a malou ložnou plochou.
V zadnej časti sa nachádza dvojitý odkladací priestor, ktorý podporí váš životný štýl, zatiaľ čo dva panely v hornej časti môžu poslúžiť ako „pohovka“. Na streche sú inštalované dva solárne panely, ktorými v prípade zaparkovaného auta môžete kŕmiť elektrickú sieť vášho domova.  
 
překlad: Jof 
zdroj: saabplanet.com 
 
saab-nespresso-car-concept2.jpg
 
saab-nespresso-car-concept3.jpg
saab-nespresso-car-concept4.jpg
saab-nespresso-car-concept6.jpg
 
 
 
Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Aktualizováno ( Neděle, 08 únor 2015 )
 
< Předch.   Další >

Komentáře - články

Přihlášení


Zapomenuté heslo

Paypal Donate

Chcete-li podpořit tento web, můžete přes účet PayPal.

reklama

reklama_saabtuning.pngKdo je online

Informační kanály